Type Tray (1.2.4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ
