Type Tray (1.2.5) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Icon
ar: أيقونة

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Other
ar: آخر

en: Grid
ar: شبكة
