Type Tray (1.2.5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Categories
et: Kategooriad

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Icon
et: Ikoon

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Other
et: Muu

en: Grid
et: Ruudustik
