Type Tray (1.2.5) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
