Type Tray (1.2.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Icon
lv: Ikona

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Other
lv: Citi

en: Grid
lv: Režģis
