Type Tray (1.2.6) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: List
ja: リスト

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Weight
ja: ウェイト

en: Category
ja: カテゴリー

en: Icon
ja: アイコン

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Other
ja: その他

en: Grid
ja: グリッド

en: Extended description
ja: 拡張された説明
