Type Tray (1.2.6) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Categories
nl: Categorieën

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Icon
nl: Pictogram

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Other
nl: Andere

en: Grid
nl: Raster

en: Search...
nl: Zoek...
