Type Tray (1.2.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Categories
sk: Kategórie

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Icon
sk: Ikona

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Other
sk: Ostatné

en: Grid
sk: Mriežka
