Type Tray (1.2.7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: List
be: Спіс

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Other
be: Іншыя

en: Grid
be: Сетка
