Type Tray (1.2.7) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: List
hu: Lista

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Icon
hu: Ikon

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Other
hu: Egyéb

en: Grid
hu: Rács

en: Search...
hu: Keresés...
