Type Tray (1.2.7) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Other
kn: ಇತರೆ
