Type Tray (1.3.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Icon
az: İconka

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Other
az: Digər

en: Grid
az: Cədvəl
