Type Tray (1.3.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: List
fr: Lister

en: Categories
fr: Catégories

en: Weight
fr: Poids

en: Category
fr: Catégorie

en: Icon
fr: Icône

en: Thumbnail
fr: Vignette

en: Other
fr: Autre

en: Grid
fr: Grille

en: Search...
fr: Chercher...
