Type Tray (1.3.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: List
id: Daftar

en: Categories
id: Kategori

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Icon
id: Ikon

en: Thumbnail
id: Miniatur

en: Other
id: Lainnya

en: Grid
id: Kotakan
