Type Tray (1.3.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: List
is: Listi

en: Categories
is: Flokkar

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Grid
is: Grind
