Type Tray (1.3.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Categories
jv: Kategori

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Icon
jv: Ikon

en: Other
jv: Liyané
