Type Tray (1.3.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: List
pl: Lista

en: Categories
pl: Kategorie

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Icon
pl: Ikona

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Other
pl: Inne

en: Grid
pl: Siatka

en: Extended description
pl: Rozszerzony opis

en: Search...
pl: Szukaj...
