Type Tray (1.3.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: List
ru: Список

en: Categories
ru: Категории

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: Icon
ru: Иконка

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Other
ru: Другое

en: Grid
ru: Сетка

en: Search...
ru: Поиск...
