Type Tray (1.3.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: List
tr: Liste

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Icon
tr: Simge

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Other
tr: Diğer

en: Grid
tr: Izgara

en: Search...
tr: Ara...
