Type Tray (1.3.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Other
el: Άλλο

en: Grid
el: Πλέγμα
