Type Tray (1.3.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Other
ku: هیتر
