Type Tray (1.3.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: List
ro: Listă

en: Categories
ro: Categorii

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Other
ro: Altele

en: Grid
ro: Grilă
