Type Tray (1.3.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Grid
ta: கட்டம்
