Type Tray (1.3.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: List
hi: सूची

en: Categories
hi: वर्ग

en: Weight
hi: मान

en: Category
hi: वर्ग

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Other
hi: अन्य

en: Grid
hi: ढांचा
