Typed.js (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
