Typed.js (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование
