Typed.js (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
