Typed.js (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
