Typed.js (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
