Typed.js (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
