Typed.js (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
