Typed.js (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
