Typed.js (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
