Typed.js (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
