Typed.js (1.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: About
de: Über

en: Basic usage
de: Grundlagen der Bedienung

en: Uses
de: Verwendungszwecke
