Typed.js (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
