Typed.js (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
