Typed.js (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
