Typed.js (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
