Typed.js (1.0.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання
