Typed Data API enhancements (2.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Select
ca: Seleccioneu

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: currently in daylight saving mode
ca: actualment en mode d'estalvi diürn

en: The @title end date cannot be before the start date
ca: La data de finalització de @title no pot ser abans de la data d'inici
