Typed Data API enhancements (2.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Label
cs: Popisek

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Select
cs: Vybrat

en: IP address
cs: IP adresa

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Datetime
cs: Datum a čas
