Typed Data API enhancements (2.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Select
fi: Valitse

en: IP address
fi: IP osoite

en: Textarea
fi: Tekstialue
