Typed Data API enhancements (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: Text
hi: लेख

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: IP address
hi: आईपी अड्रेस
