Typed Data API enhancements (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Select
lt: Pasirinkti

en: IP address
lt: IP adresas

en: Textarea
lt: Teksto sritis
