Typed Data API enhancements (2.0.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: Text
uk: Текст

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Select
uk: Вибір

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Datetime
uk: Дата і час

en: If a custom date format is supplied, 'custom' must be passed as date format.
uk: Якщо пропонується власний формат дати, як формат дати має передаватися "custom".

en: If 'custom' is given as date type, a custom date formatting string must be provided; e.g., 'Y-m-d H:i:s'.
uk: Якщо як тип дати пропонується "custom", тоді має бути наданий рядок форматування, наприклад, "Y-m-d H:i:s".

en: Formats a date, using a configured date type or a custom date format string.
uk: Форматує дату використовуючи налаштований тип дати або рядок форматування власної дати.

en: Missing arguments for filter %filter_id
uk: Відсутні аргументи для фільтра %filter_id

en: Empty option label
uk: Мітка порожнього варіанта

en: Datetime Range
uk: Діапазон Дати і часу

en: The @title end date cannot be before the start date
uk: Кінцева дата @title не може бути перед початковою датою
