Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Text
az: Mətn

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Select
az: Seçin

en: IP address
az: IP ünvanı
