Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
