Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Select
et: Vali

en: IP address
et: IP-aadress

en: Datetime Range
et: Kuupäeva ja kellaaja vahemik

en: The @title end date cannot be before the start date
et: @title lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva
