Typed Data API enhancements (2.1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: IP address
hy: IP հասցե

en: The @title end date cannot be before the start date
hy: @title ավարտի ամսաթիվը չի կարող լինել սկզբի ամսաթվից առաջ
